Časté dotazy

Na co se nás často ptáte

Musím se do sauny objednat?
Ano, sauna je privátní a je tedy určena pouze tomu, kdo si ji v daný čas zarezervuje. Rezervaci můžete provést na našich stránkách pomocí online rezervačního systému v sekci Rezervace.
JAK MOHU NA MÍSTĚ ZAPLATIT?
Zatím přijímáme pouze platby v hotovosti. Kartou tedy na místě platit nelze.
Vysoká teplota v sauně mi nedělá dobře. Lze saunu vyhřát na nižší teplotu?
Ano, vzhledem k tomu, že je naše sauna privátní, můžeme její teplotu přizpůsobit vašemu přání. Navíc je vybavená topidlem s výparníkem, můžeme tedy saunu vyhřát na nižší teplotu v kombinaci s vyšší vlhkostí – stačí napsat požadovanou teplotu a vlhkost při online rezervaci do poznámky.
Mám zdravotní problémy (kardiak, vysoký krevní tlak, atd.) , ale přesto bych rád přišel do sauny, jaké jsou mé možnosti?
Naši saunu pro vás můžeme vyhřát na nižší teplotu a zvýšit pomocí výparníku vlhkost, což je varianta vhodnější pro osoby, které hůře snáší vysoké teploty. O vhodnosti saunování se v každém případě, prosím, předem poraďte se svým lékařem.
Jaké možnosti ochlazení nabízíte?
Kromě dvou sprch s velkými stropními hlavicemi se můžete zchladit i v naší ochlazovací kádi, ve které je pro vás pokaždé připravená čerstvá voda.
Mám si přinést vlastní ručník nebo prostěradlo?
Můžete, ale není to potřeba. Každému návštěvníkovi zdarma zapůjčíme jak ručník, tak prostěradlo.
Mám si přinést vlastní hygienické potřeby?
Ve sprchách vám je k dispozici mýdlo, v odpočívárně pak odličovač a fén. Stačí tedy přinést jen ty hygienické prostředky, bez kterých se neobejdete.
Nabízíte nějaké nápoje nebo občerstvení?
Ano, součástí prostor sauny je minibar, kde nabízíme různé nealkoholické nápoje a pivo. Rádi vás na místě informujeme o naší aktuální nabídce.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a Vaše otázky Vám rádi zodpovíme.